הרשמה לאתר | דירות מכונס נכסים

הרשמה מהירה

הירשמו עכשיו

לקבלת עידכונים שוטפים 

ללא התחייבות, ללא דמי מנוי וללא עלות חודשית

 

ומה כן זה כולל?

דירות המוצעות למכירה דרך כונס נכסים מפורסמות במספר אתרים, ובכלל זה האתר שלנו. באמצעות האתרים הללו קל לעקוב אחר נכסים חדשים המוצעים למכירה, וכל שיש לעשות הוא להירשם לאחד מהאתרים הרלוונטיים ולהתחיל לקבל ממנו עדכונים על נכסים. כל האתרים, ואנחנו ביניהם, מעדכנים על נכסים חדשים בעיקר באמצעות אימיילים. אלא שאצלנו תוכלו לקבל עדכונים גם בערוצים נוספים, כמו פייסבוק, אינסטגרם וטלגרם.

 

בעוד שבאתרים אחרים תצטרכו לשלם עבור מנוי חודשי על מנת לקבל את העדכונים על הנכסים המוצעים למכירה, אצלנו תוכלו להירשם בחינם לקבלת העדכונים, ותשלמו רק עבור הורדת מידע על נכס ספציפי, שעליו תרצו לקבל פרטים.

 

ההבדל העיקרי בין שני מסלולי העדכון הוא זה: במסלול הראשון, בו משלמים עבור מנוי, נחשפים למידע על כל הנכסים המפורסמים. במצב כזה, אם בחודש מסוים לא הוצעו למכירה נכסים חדשים באזור בו אתם מעוניינים לקנות דירה מכונס נכסים – עדיין תצטרכו לשלם על מנוי, שלא הניב לכם תוצאות רלוונטיות. במסלול השני, לעומת זאת, מקבלים מידע על נכסים חדשים בדיוק כמו במסלול הראשון, אך משלמים רק במידה ומתפרסם נכס ספציפי שבו אתם מתעניינים ועליו אתם רוצים לקבל מידע.

 

הרשמו עכשיו בהרשמה מהירה ונעדכן אתכם ברגע שנפרסם דירות חדשות.

גלול למעלה